Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Acil  Sağlık  Hizmetleri Haftası Kutlandı

Acil  Sağlık  Hizmetleri Haftası" kutlaması ve İlk ve Acil Yardım Teknikerlerinin Mesleki Beklentileri ve Sorunlarının görüşüldüğü etkinlik düzenlendi

             Okulumuz  İlk  ve  Acil  Yardım  Programı  öğrencilerine  yönelik  "Acil  Sağlık  Hizmetleri Haftası" kutlaması ve İlk ve Acil Yardım Teknikerlerinin Mesleki Beklentileri ve Sorunlarının görüşüldüğü etkinlik  05.12.2018 Perşembe günü Saat:11:00-13:00 arasında okulumuz Seminer Salonunda Gerçekleştirildi. Acil  Tıp  Teknisyenleri  ve  Teknikerleri  Derneği Genel Başkanı Selçuk EVREN, Çanakkale İl Başkanı Prm. Sabri ÖZER ve ATT. Mehmet GÖSE katıldığı etkinlikte yapılan sunumların ardından öğrencilerimizin soru ve görüşleri değerlendirilmiştir. 

          Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Alper AKÇALI, Yüksekokul Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Hasan ÇAKICI, Tıbbi Hizmetleri ve Teknikler Bölüm Başkanı Doç. Dr. Akın ÇAYIR ve İlk ve Acil Yardım Program Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi İbrahim UYSAL tarafından  katılımcılara Teşekkür Belgelerinin  verilmesinden sonra etkinlik tamamlanmıştır. 

 

HABERİN FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.