Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Çanakkale Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Kurul ve Komisyonlar

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU PROGRAM KOORDİNATÖRLÜKLERİ

Anestezi Programı Doç. Dr. Hayal ÇOBANOĞLU
Eczane Hizmetleri Programı Dr. Öğr. Üyesi Fadime CANBOLAT
Elektronörofizyoloji Programı Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM
İlk ve Acil Yardım Programı Dr. Öğr. Üyesi  Emine SEVİNÇ POSTACI
Perfüzyon Teknikleri Programı Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Doç. Dr. Suat ÇAKINA
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Dr. Öğr. Üyesi Mehzat ALTUN

 

KALİTE GÜVENCE KOMİSYONU

Doç. Dr. Ayten DİNÇ Başkan (MYO Müdürü)
Öğr. Gör. Deniz EMRE Üye (MYO Müdür Yardımcısı)
Doç. Dr. Ahmet Ali BERBER Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
Bölüm Temsilcisi (Asıl Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Fadime CANBOLAT Eczane Hizmetleri
Bölüm Temsilcisi (Asıl Üye)
Öğr. Gör. Sezen UYANIK Sağlık Bakım Hizmetleri
Bölüm Temsilcisi (Asıl Üye)
Doç. Dr. Suat ÇAKINA Üye
Doç. Dr. Hayal ÇOBANOĞLU Üye
Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM Üye
Dr. Öğr. Üyesi  Emine SEVİNÇ POSTACI Üye
Dr. Öğr. Üyesi Nesrin ÇAKICI Üye
Dr. Öğr. Üyesi Mehzat ALTUN Üye
İrfan Mustafa IŞIN Üye (MYO Sekreteri)
Arzu AŞKIN Öğrenci Temsilcisi (Asıl Üye)
Yedek Üyeler:  
Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
Bölüm Temsilcisi (Yedek Üye)
Öğr. Gör. İlke KARAKAŞ Eczane Hizmetleri
Bölüm Temsilcisi (Yedek Üye)
Öğr. Gör. Temel ERTUĞRAL Sağlık Bakım Hizmetleri
Bölüm Temsilcisi (Yedek Üye)
Buse KÖSTEKÇİ Öğrenci Temsilcisi (Yedek Üye)

 

KALİTE GÜVENCE WEB SORUMLUSU

Öğr. Gör. Deniz EMRE

 

AMAÇ VE HEDEF BELİRLEME KOMİSYONU

Doç. Dr. Ayten DİNÇ Başkan
Doç. Dr. Suat ÇAKINA Üye
Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK Üye
Öğr. Gör. Pınar YÜKSEL Üye
Dr. Öğr. Üyesi Mehzat ALTUN Üye
İrfan Mustafa IŞIN Üye

 

İÇ KONTROL KOMİSYONU

Doç. Dr. Ahmet Ali BERBER Başkan
Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK Üye
Dr. Öğr. Üyesi Gülçin ÖZCAN ATEŞ Üye
Dr. Öğr. Üyesi Özlem EROL TINAZTEPE Üye
Öğr. Gör. Damla AYKORA Üye

 

SOSYAL MEDYA VE İLETİŞİM KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Selcen ÇAKIR Başkan
Öğr. Gör. Seda BİRER Üye

 

SPOR KURULU

Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK Başkan
Öğr. Gör. Temel ERTUĞRAL Üye
Öğr. Gör. İlke KARAKAŞ Üye

 

YAŞAM KARİYER VE MEZUN İLİŞKİLERİ KOMİSYONU

 

Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK

 

İDARİ İŞLER VE İŞ AKIŞ ŞEMALARI

İrfan Mustafa IŞIN MYO Sekreteri
Sevgi ACARCA Yazı İşleri
Bahar AVCI Muhasebe

 

ERASMUS BİRİM KOORDİNATÖRÜ

Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM
Öğr. Gör. Deniz EMRE

 

SHMYO STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KURULU

Dr. Öğr. Üyesi Özge Nur TÜRKERİ Başkan
Doç. Dr. Hayal ÇOBANOĞLU Üye
Doç. Dr. Suat ÇAKINA Üye
Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK Üye
Dr. Öğr. Üyesi Emine SEVİNÇ POSTACI Üye
Dr. Öğr. Üyesi Fadime CANBOLAT Üye
Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM Üye
Dr. Öğr. Üyesi Mehzat ALTUN Üye

 

SHMYO BURS KOMİSYONU

Öğr. Gör. Hasan ÇAKICI Başkan
Doç. Dr. Suat ÇAKINA Üye
Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK Üye

 

SHMYO EĞİTİM ÖĞRETİM KOORDİNASYON KURULU

Dr. Öğr. Üyesi Özge Nur TÜRKERİ Başkan
Doç. Dr. Hayal ÇOBANOĞLU Üye
Doç. Dr. Suat ÇAKINA Üye
Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK Üye
Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM Üye
Dr. Öğr. Üyesi  Emine SEVİNÇ POSTACI Üye
Dr. Öğr. Üyesi Fadime CANBOLAT Üye
Dr. Öğr. Üyesi Mehzat ALTUN Üye

 

SHMYO ÖLÇME DEĞERLENDİRME KURULU

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim UYSAL Başkan
Öğr. Gör. Pınar YÜKSEL Üye
Öğr. Gör. Deniz EMRE Üye

 

SHMYO BASIN KOORDİNATÖRÜ

Doç. Dr. Hayal ÇOBANOĞLU

 

SHMYO WEB SAYFASI SORUMLUSU

Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM

 

YÜKSEKOKUL AKADEMİK ÖZGEÇMİŞ SİSTEMİ SORUMLUSU

Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM

 

SHMYO BOLOGNA TEMSİLCİSİ

Dr. Öğr. Üyesi  Özlem EROL TINAZTEPE

 

ECTS/AKTS BİRİM KOORDİNATÖRÜ

Dr. Öğr. Üyesi  Özlem EROL TINAZTEPE

 

FARABİ BİRİM KOORDİNATÖRÜ

Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK


MEVLANA KOORDİNATÖRLERİ

Doç. Dr. Hayal ÇOBANOĞLU
Doç. Dr. Suat ÇAKINA
Dr. Öğr.  Üyesi Özlem EROL TINAZTEPE                                                     
Dr. Öğr. Üyesi  Emine SEVİÇ POSTACI
Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM
Öğr. Gör. Şamil ÖZTÜRK

 

ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİM KOORDİNATÖRÜ

Dr. Öğr. Üyesi Nesrin ÇAKICI

 

DANIŞMANLIKLAR

Danışman Olduğu Program

Sınıflar

Öğretim Elemanının Adı Soyadı

Anestezi

1. Sınıf      

Doç. Dr. Hayal ÇOBANOĞLU 

Anestezi

2. Sınıf

Doç. Dr. Şamil ÖZTÜRK

Eczane Hizmetleri

1. Sınıf

Öğr. Gör. İlke KARAKAŞ

Eczane Hizmetleri

2. Sınıf

Öğr. Gör. Deniz EMRE

Elektronörofizyoloji

1. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Nuray YILDIRIM

Öğr. Gör. Hasan ÇAKICI

Elektronörofizyoloji

2. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Selcen ÇAKIR  

Öğr. Gör. Pınar YÜKSEL

İlk ve Acil Yardım

1. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Emine SEVİNÇ POSTACI

İlk ve Acil Yardım

2. Sınıf

Öğr. Gör. Seda BİRER

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

1. Sınıf

Doç. Dr. Suat ÇAKINA

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

2. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Gülçin ÖZCAN ATEŞ

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

1. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Nesrin ÇAKICI

Dr. Öğr. Üyesi Özlem EROL TINAZTEPE

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

2. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Mehzat ALTUN

Öğr. Gör. Temel ERTUĞRAL

Perfüzyon Teknikleri

2. Sınıf

Doç. Dr.Ahmet Ali BERBER

 

 

ÖĞRENCİ AKADEMİK DANIŞMANLIĞI KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Selcen ÇAKIR
Öğr. Gör. Seda BİRER                                                       
Öğr. Gör. Pınar YÜKSEL